Centrum Aut Japońskich i Koreańskich

powstało w wyniku rozpadu Centrum Aut Japońskich z ulicy Karmelkowej 29 we Wrocławiu. Główny założyciel firmy – Sebastian Rogal – specjalista od TOYOT i skrzyń biegów ( w tym MMT) wraz z jednym z mechaników dawnego warsztatu – Andrzejem- otworzył nowy serwis w pobliżu poprzedniej lokalizacji. Postawiliśmy na rozwój firmy, komfortowe warunki zarówno dla naszych klientów jak i pracowników, szerszy zakres usług oraz szybsze terminy napraw. Cały nasz zespół dysponuje kilkunastoletnim doświadczeniem z autoryzowanych serwisów Toyoty, Lexusa, Mazdy oraz VAG. Pomagamy klientom z całej Polski oraz z zagranicy. Zapraszamy Państwa do naszego serwisu – jest to zupełnie nowa jakość i standard !

O NAS:

SEBASTIAN: Wysokiej klasy specjalista, którego wieloletnie doświadczenie nie tylko z ASO Toyoty ale także wynikające z prowadzenia własnej firmy idzie w parze z ogromną pasją i wiedzą na temat samochodów japońskich. Toyota jest marką, której każdy element zna praktycznie na pamięć. Opinia o Sebastianie wybiega poza granice Wrocławia, województwa a nawet poza granice kraju. Jest jednym z niewielu specjalistów od skrzyń biegów (głównie MMT), który zamiast podejmowania się kosztownej naprawy całego modułu, potrafi naprawić usterkę w miejscu jej występowania, zapewniając jednocześnie gwarancję jakości naprawy jak i oszczędność dla klienta. Od wielu lat aktywnie udziela się na forach internetowych takich jak: avensis.info, toyota.fora.pl, corollaclub.pl, toyota.auto.com.pl i innych, poświęcając mnóstwo czasu na udzielanie rad i dzielenie się wiedzą na konkretne tematy. Można go tam znaleźć pod pseudonimem „mech z toyoty” lub „mech toyoty”. Cechuje go terminowość, szybkie i trafne diagnozowanie, fachowa naprawa i profesjonalna komunikacja z klientem.

ANDRZEJ: Jego wiedza teoretyczna i praktyczna w branży motoryzacyjnej, wieloletnie doświadczenie z ASO Toyoty, szereg kompetencji oraz pasja do samochodów japońskich gwarantują jakość wykonywanych usług. Andrzej jest specjalistą w dziedzinie naprawy silników benzynowych i diesla. Jego konikiem zdecydowanie są: naprawy główne, diagnostyka komputerowa, elektryka, diagnozowanie i obsługa układów SRS oraz eliminowanie trudnych do wykrycia usterek. Indywidualne podejście oraz jakość świadczonych usług są u Andrzeja na najwyższym poziomie, czego dowodem jest zadowolenie naszych klientów. Wciąż podnosi swoje kwalifikacje i rozwija umiejętności w zakresie mechaniki pojazdowej. Wyróżnia go skuteczność, komunikatywność i gwarancja dobrze wykonanego serwisu.

Cały nasz zespół dysponuje ogromną wiedzą oraz kilkunastoletnim doświadczeniem z autoryzowanych serwisów. Jesteśmy dynamicznym i profesjonalnym zespołem, cenimy sobie rzetelność i jakość świadczonych usług, z pasją podchodzimy do każdego samochodu, który serwisujemy. Operujemy nowoczesnym sprzętem wysokiej klasy dzięki czemu ułatwia nam to pracę oraz daje możliwość kompleksowej obsługi pojazdów naszych klientów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.